njoftime me femra shqiptare sorted by
relevance

Admin02.09.2021

Chat Shqip njohje me vajza nga Shqiperia, Kosova, Diaspora

djalin nuk e dua me mentalitet shqiptare.
5702
Admin08.08.2021

Vajzat kërkojnë djem / 3 femra shqiptare duan shoqëri...

Po le numer tel ne gazete.
83010
Admin17.08.2021

documents.openideo.com

Kerkoj njeri me pune dhe intelekt dhe ti marri jetes me te miren e saj.
2704
Admin12.08.2021

Vajzat kërkojnë djem / 3 femra shqiptare duan shoqëri...

com Your browser does not support iframes.
2905
Admin29.06.2021

CHAT KOSOVAR

Nese do te njohesh femra dhe meshkuj kosovar atehere hyr ne chat duke bere klik ketu.
4303
Admin14.07.2021

Njoftime, vajzat kerkojne djem…

Chato me Kosovar nga gjermania, zvicra, austria dhe kosova.
69010
Admin10.07.2021

Chat Shqip njohje me vajza nga Shqiperia, Kosova, Diaspora

Ky IRC server chat kosovar bashkon gjithe Shqiptaret e Kosoves anembane.
8303
Admin13.07.2021

Takime

Jam ne kerkim te nje personi te kompletuar, inxhinier mundesisht mosha 46-49 vjec, nga Tirana.
403
Admin26.06.2021

documents.openideo.com

jam 34 vjeqare shum e sinqert e bukur e sjellshme jam e ndane thmi skam kursin e gjuhes gjermane ekam te kryne jam e interesune me gjet fatin e jetes qe ka qellim Martesen dhe me kriju familje mosha e preferuar nga 34 deri 40 vjeqar te jet I sjellshum I sinqert besnik Perparsi kan meshkujt qe jetojn ne Zvicerr dhe gjermani pres oferta serioze :Shifra:Buki Jam 1 goce qe kam fituar llotarine amerikane dhe aktualisht jetoj ne amerike prej pak muash kerkoj 1 djale shqiptar 28-30 vj per bashkejetese ndoshta dhe martese por djali te jete ose me pasaporte te huaj te bashkimit europian ose te jete banues ne amerike sic jam une.
3404